Skip to content

89 Passaic AvePassaic, NJ 07055

Last Sale Date
Dec 19, 2016

Property Information

Block2205
Lot1
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPassaic City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description3 B
Dwellings---
ZoningR-3
Sq Footage---
Acreage1.04

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$286,500
18%
Improvement Value:$1,341,700
82%
Total Assessment$1,628,200

Sale
$0