Property Sale
Sale
$412,500
To:
Sq Ft1,721DeedBook 264, Page 18
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,686 | +3.0% |
| 2024 | $12,320 | +6.5% |
| 2023 | $11,570 | +0.8% |
| 2022 | $11,480 | +1.5% |
To:
Year Built: 1960
28 Richard St.
Residential
77-79 Boulevard
Residential
183 Willett St
Residential
25 Ackerson St
Residential
20 Donald Ave
Residential