Property Sale
Sale
$46,000
To:
Sq Ft749DeedBook 133, Page 290
To:
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,719 | +3.0% |
| 2024 | $3,612 | +6.5% |
| 2023 | $3,392 | +0.8% |
| 2022 | $3,365 | +1.5% |
To:
Year Built: 1964
285 Aycrigg Ave
Residential
285 Aycrigg Ave
Residential
285 Aycrigg Ave
Residential
285 Aycrigg Ave
Residential
285 Aycrigg Ave
Residential