Property Sale
Sale
$420,000
To:
Sq Ft2,435DeedBook 1572, Page 19
To:
Year Built: 2008
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,907 | +3.0% |
| 2024 | $11,564 | +6.5% |
| 2023 | $10,859 | +0.8% |
| 2022 | $10,775 | +1.5% |
To:
Year Built: 2008
4 Bond St.
Residential
72 Palmer St.
Residential
70 Palmer St.
Residential
381 Madison St.
Residential
422 Lafayette Ave
Residential