Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,412 | +3.0% |
| 2024 | $12,046 | +6.6% |
| 2023 | $11,297 | +0.8% |
| 2022 | $11,208 | +1.5% |
Year Built: 1930
418 Brook Ave.
Residential
36 Mineral Spring
Residential
14 Pearl St
Residential
338 Brook Ave
Residential
355 Howe Ave
Residential