Skip to content

2 6 Holdsworth CtPassaic, NJ 07055

Built 1967
Church/Charitable

Last Sale Price
$100
Last Sale Date
Dec 23, 2003

Property Information

Block4098
Lot100
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPassaic City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description2 ST
Dwellings---
ZoningO-R
Sq Footage---
Acreage0.25

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$209,700
49%
Improvement Value:$218,900
51%
Total Assessment$428,600

Built

Year Built: 1967