Property Sale
Sale
$165,000
To:
Sq Ft2,951DeedBook 411, Page 103
To:
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,468 | +3.0% |
| 2024 | $12,108 | +6.5% |
| 2023 | $11,370 | +0.8% |
| 2022 | $11,283 | +1.5% |
To:
Year Built: 1930
102 Jackson St.
Residential
137 Lafayette Ave
Residential
182 Lexington Ave.
Residential
12 Kruger Pl
Residential
72 Aycrigg Ave.
Residential