Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,424 | +3.9% |
| 2024 | $10,032 | +9.5% |
| 2023 | $9,158 | +7.2% |
| 2022 | $8,542 | +3.2% |
Year Built: 1955
299-301 Rossiter Ave
Residential
229-231 Chatham Ave
Residential
221-223 Chatham Ave
Residential
247-251 Rossiter Ave
Residential
382-384 Preakness Ave
Residential