Property Sale
Sale
$185,000
To:
Sq Ft1,332DeedBook 3081, Page 109
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,528 | +3.9% |
| 2024 | $9,169 | +9.5% |
| 2023 | $8,370 | +7.2% |
| 2022 | $7,807 | +3.3% |
To:
Year Built: 1960
61-63 Chamberlain Ave
Residential
158-160 Burlington Ave
Residential
455 Edmund Ave
Residential
102-104 Richmond Ave
Residential
401-403 Preakness Ave
Residential