Property Sale
Sale
$86,000
To:
DeedBook 631, Page 46
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,746 | +3.9% |
| 2024 | $2,643 | +9.5% |
| 2023 | $2,413 | +7.2% |
| 2022 | $2,250 | +8.2% |
To:
238-240 Presidential Blvd
Commercial
101 N Main St
Commercial
236 Presidential Blvd
Commercial
106-108 Straight St
Commercial
39 Godwin Ave
Commercial