Property Sale
Sale
$600,000
To:
Sq Ft2,099DeedBook 4547, Page 204
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1800
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,726 | +3.9% |
| 2024 | $9,360 | +9.5% |
| 2023 | $8,545 | +7.2% |
| 2022 | $7,970 | +3.1% |
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1800
171 Butler St
Residential
46 Clinton St
Residential
179 Butler St
Residential
34 Jefferson St
Residential
83 Arch St
Residential