Property Sale
Sale
$745,000
To:
DeedBook 4913, Page 102
To:
Year Built: 1935
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,965 | +3.9% |
| 2024 | $2,854 | +9.5% |
| 2023 | $2,605 | +7.2% |
| 2022 | $2,430 | +3.3% |
To:
Year Built: 1935
113 Straight Street
Residential
113 Straight Street
Residential
8 Graham Avenue
Residential
145 N 5th Street
Residential
182-184 Godwin Ave
Residential