Skip to content

11 Hamilton AvePaterson, NJ 07505

Last Sale Date
Oct 25, 2006

Property Information

Block3712
Lot32

Sq Footage---
Acreage0.07

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$84,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$84,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$4,305+3.9%
2024$4,143+9.5%
2023$3,782+7.2%
2022$3,528+1.0%
Property History

No events match the selected filters.