Skip to content

289 Summer StreetPaterson, NJ 07501

Public Property

Last Sale Price
$8,050
Last Sale Date
Sep 26, 1988

Property Information

Block4306
Lot26

Sq Footage---
Acreage0.02

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$14,800
6%
Improvement Value:$250,000
94%
Total Assessment$264,800

Sale
$8,050

To:

DeedBook 122, Page 105