Skip to content

255-271 Atlantic StPaterson, NJ 07503

Last Sale Date
Mar 9, 2018

Property Information

Block5605
Lot26
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPaterson City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description13 SBR, 1 BLDNG
Dwellings---
ZoningB-1
Sq Footage---
Acreage1.96

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,547,200
3%
Improvement Value:$42,840,000
97%
Total Assessment$44,387,200

Sale
$0