Skip to content

111 Coral StPaterson, NJ 07522

Vacant Land

Last Sale Price
$33,800
Last Sale Date
Aug 6, 2018

Property Information

Block609
Lot8

Sq Footage---
Acreage0.06

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$30,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$30,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,544+3.9%
2024$1,486+9.5%
2023$1,356+7.2%
2022$1,265+2.7%
Property History

Property Sale

Sale
$33,800

To:

DeedBook 3380, Page 65