Property Sale
Sale
$265,000
DeedBook D963, Page 2
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,172 | +3.9% |
| 2024 | $11,713 | +9.5% |
| 2023 | $10,693 | +7.2% |
| 2022 | $9,974 | +4.3% |
Year Built: 1940
207-209 Wayne Ave
Residential
118 Wayne Ave
Residential
225-227 Wayne Ave
Residential
92 Redwood Ave
Residential
153 Jasper St
Residential