Property Sale
Sale
$250,000
To:
Sq Ft1,382DeedBook 1553, Page 124
To:
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,012 | +4.0% |
| 2024 | $10,590 | +1.2% |
| 2023 | $10,460 | +0.4% |
| 2022 | $10,414 | +2.0% |
To:
Year Built: 1953
41 Hamilton Ave
Residential
8 Stonycroft Rd
Residential
60 Oakley Way
Residential
6 Larkspur Rd
Residential
1085 Preakness Ave
Residential