Property Built
Built
Year Built: 1962
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,820 | +4.0% |
| 2024 | $12,328 | +1.2% |
| 2023 | $12,177 | +0.4% |
| 2022 | $12,123 | +2.0% |
Year Built: 1962
25 Forest Terr
Residential
37 Fern Terr
Residential
49 Spruce Terr
Residential
16 Swiss Terr
Residential
24 Ingraham Terr
Residential