Property Sale
Sale
$475,000
To:
Sq Ft1,506DeedBook 3143, Page 175
To:
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,199 | +4.0% |
| 2024 | $13,655 | +1.2% |
| 2023 | $13,487 | +0.4% |
| 2022 | $13,428 | +2.0% |
To:
Year Built: 1947
76 Beechwood Dr
Residential
59 Chestnut Dr
Residential
27b Hillcrest Dr
Residential
9 Orange Place
Residential
45 Chestnut Dr
Residential