Property Sale
Sale
$595,000
To:
Sq Ft2,274DeedBook 4162, Page 57
To:
Year Built: 1991
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,400 | +4.0% |
| 2024 | $14,810 | +1.2% |
| 2023 | $14,628 | +0.4% |
| 2022 | $14,564 | +2.0% |
To:
Year Built: 1991
975 Valley Rd
Residential
10 Mc Grogan Ct
Residential
95 Carol Place
Residential
5 Little Place
Residential
6 Burnside Place
Residential