Property Built
Built
Year Built: 1957
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,828 | +4.0% |
| 2024 | $15,221 | +1.2% |
| 2023 | $15,035 | +0.4% |
| 2022 | $14,968 | +2.0% |
Year Built: 1957
8 Sikkema Ave
Residential
26 Burnside Place
Residential
26 Sylvan Terr
Residential
15 Charlotte Terr
Residential
98 Tall Oaks Dr
Residential