Property Sale
Sale
$750,000
To:
Sq Ft2,034DeedBook 4909, Page 173
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,553 | +4.0% |
| 2024 | $11,110 | +1.2% |
| 2023 | $10,974 | +0.4% |
| 2022 | $10,925 | +2.0% |
To:
Year Built: 1957
37 Evelyn Terr
Residential
11 Corvair Place
Residential
13 Tuxedo Dr
Residential
28 Augusta Dr
Residential
9 Burnside Place
Residential