Property Sale
Sale
$703,000
To:
Sq Ft1,852DeedBook 4539, Page 164
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,849 | +4.0% |
| 2024 | $12,357 | +1.2% |
| 2023 | $12,205 | +0.4% |
| 2022 | $12,151 | +2.0% |
To:
Year Built: 1957
34 Berry Dr
Residential
81 Birchwood Terr
Residential
4 Grover Dr
Residential
34 Veteri Place
Residential
32 Mandon Dr
Residential