Property Sale
Sale
$425,000
To:
Sq Ft1,892DeedBook 559, Page 9
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,681 | +4.1% |
| 2024 | $13,147 | +1.3% |
| 2023 | $12,983 | +0.5% |
| 2022 | $12,925 | +2.0% |
To:
Year Built: 1957
17 Clifford Dr
Residential
54 Woodstock Dr
Residential
27 Corvair Place
Residential
178 Mac Donald Dr
Residential
10 Ella Lane
Residential