Skip to content

473 Riverside DrWayne, NJ 07470

Public Property

Last Sale Price
$109,000
Last Sale Date
Nov 22, 1999

Property Information

Block216
Lot5

Sq Footage---
Acreage0.17

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$42,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$42,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2001$1,915+2.0%
2000$1,877
Property History

Property Sale

Sale
$109,000

To:

DeedBook 164, Page 187