Property Sale
Sale
$225,000
To:
Sq Ft1,973DeedBook 117, Page 129
To:
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,626 | +4.0% |
| 2024 | $15,027 | +1.2% |
| 2023 | $14,843 | +0.4% |
| 2022 | $14,777 | +2.0% |
To:
Year Built: 1962
17 Rose Terr
Residential
14 Camillo Dr
Residential
72 Rillo Dr
Residential
18 Augusta Dr
Residential
7 Mandon Dr
Residential