Property Sale
Sale
$268,000
To:
Sq Ft1,928DeedBook 142, Page 309
To:
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,527 | +4.0% |
| 2024 | $13,008 | +1.2% |
| 2023 | $12,849 | +0.4% |
| 2022 | $12,792 | +2.0% |
To:
Year Built: 1963
58 Coventry Rd
Residential
36 Wellington Dr
Residential
35 Drayton Place
Residential
60 Kiwanis Dr
Residential
42 Coventry Rd
Residential