Property Sale
Sale
$540,000
To:
Sq Ft2,399DeedBook 2770, Page 1
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,868 | +4.0% |
| 2024 | $17,183 | +1.2% |
| 2023 | $16,972 | +0.4% |
| 2022 | $16,897 | +2.0% |
To:
Year Built: 1979
2 Hubbardton Rd
Residential
237 Ratzer Rd
Residential
471 Ratzer Rd
Residential
501 Ratzer Rd
Residential
107 Robin Hood Way
Residential