Property Sale
Sale
$370,000
To:
Sq Ft2,068DeedBook 2117, Page 212
To:
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,132 | +4.0% |
| 2024 | $15,513 | +23.5% |
| 2023 | $12,561 | +0.4% |
| 2022 | $12,506 | +2.0% |
To:
Year Built: 1963
16 Jeffrey Rd
Residential
15 Brighton Terr
Residential
12 Vandere Linde Rd
Residential
16 Pitman Place
Residential
105 Fieldstone Place
Residential