Property Sale
Sale
$375,000
To:
Sq Ft1,866DeedBook 2407, Page 184
To:
Year Built: 1939
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,647 | +4.0% |
| 2024 | $17,932 | +1.2% |
| 2023 | $17,712 | +0.4% |
| 2022 | $17,634 | +2.0% |
To:
Year Built: 1939
14 Arbor Rd
Residential
50 Beech Terr
Residential
261 Pines Lake Dr E
Residential
30 Claremont Terr
Residential
42 Iroquois Trail
Residential