Property Sale
Sale
$392,000
To:
Sq Ft1,925DeedBook 713, Page 25
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,815 | +4.0% |
| 2024 | $11,362 | +1.2% |
| 2023 | $11,223 | +0.4% |
| 2022 | $11,173 | +2.0% |
To:
Year Built: 1958
21 Jerome Place
Residential
21 Kuiken Court
Residential
13 Stonycroft Rd
Residential
19 Hamilton Ave
Residential
18 Cecilia Dr
Residential