Skip to content

738 Holy Cross WayWayne, NJ 07470

Last Sale Date
Oct 14, 2014

Property Information

Block701
Lot34

ZoningR-B
Sq Footage3,581
Acreage0.2

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$54,700
25%
Improvement Value:$165,600
75%
Total Assessment$220,300

Sale
$0