Property Sale
Sale
$450,000
To:
Sq Ft1,655DeedBook 3985, Page 150
To:
From:
To:
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,514 | +4.0% |
| 2024 | $13,958 | +3.1% |
| 2023 | $13,537 | +0.5% |
| 2022 | $13,476 | +2.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 1962
79 Harrison Rd
Residential
43 Harrison Rd
Residential
14 Stirling Lane
Residential
67 Harrison Rd
Residential
93 Harrison Rd
Residential