Property Sale
Sale
$510,000
To:
Sq Ft1,771DeedBook 1942, Page 282
To:
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,831 | +4.0% |
| 2024 | $12,339 | +2.8% |
| 2023 | $12,002 | +0.4% |
| 2022 | $11,949 | +2.0% |
To:
Year Built: 1964
20 Gressinger Rd
Residential
25 Kevin Pl
Residential
23 Seminole Ave
Residential
16 Timothy Rd
Residential
10 Monhegan Ave
Residential