Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
385-427 Lackawanna AveLittle Falls, NJ 07424
Last Sale Date
Mar 22, 2019
Property Information
Block111
Lot4
Sq Footage---
Acreage19.54
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$5,373,500
62%
Improvement Value:$3,328,300
38%
Total Assessment$8,701,800
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.