Property Sale
Sale
$258,000
To:
Sq Ft1,522DeedBook 5562, Page 2703
To:
Year Built: 1987
Somerset, NJ 08873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,503 | -3.3% |
| 2024 | $6,724 | +3.5% |
| 2023 | $6,494 | +5.0% |
| 2022 | $6,185 | +4.1% |
To:
Year Built: 1987
17 Westlake Ct
Residential
185 Jonathan Pl
Residential
298 Abbey Dr
Residential
290 Abbey Dr
Residential
127 Sunnyvale Ct
Residential