Property Sale
Sale
$164,944
To:
DeedBook 5120, Page 717
To:
Year Built: 1900
Somerville, NJ 08876
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,408 | +2.4% |
| 2024 | $4,306 | +3.3% |
| 2023 | $4,167 | +2.1% |
| 2022 | $4,081 | +0.7% |
To:
Year Built: 1900
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.