Property Sale
Sale
$400,000
To:
Sq Ft1,623DeedBook 5759, Page 2048
To:
Year Built: 1920
Somerville, NJ 08876
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,535 | +2.4% |
| 2024 | $12,246 | +3.3% |
| 2023 | $11,850 | +2.1% |
| 2022 | $11,606 | +0.7% |
To:
Year Built: 1920
211 E Cliff St
Residential
210 E High St
Residential
23 N Gaston Ave
Residential
388 Catherine St
Residential
90 Eastern Avenue
Residential