Property Sale
Sale
$110,000
DeedBook 1457, Page 6
Year Built: 1963
Highland Lakes, NJ 07422
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,932 | +4.1% |
| 2024 | $9,537 | -0.2% |
| 2023 | $9,555 | +4.4% |
| 2022 | $9,155 | -1.0% |
Year Built: 1963
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.