Skip to content

8 Lisa Dr

Highland Lakes, NJ 07422

Last Sale Date
Jul 24, 2018

Property Information

Block117
Lot4
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityVernon Twp
Tax Map Page4C

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.26

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$19,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$19,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2020$991+2.7%
2019$965+0.2%
2018$963+0.3%
2017$960-0.9%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 3484, Page 450