Skip to content

15 Meadowbrook Way

Vernon, NJ 07462

Built 1996
Other Exempt

Last Sale Price
$192,000
Last Sale Date
Mar 27, 1998

Property Information

Block56
Lot15
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityVernon Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class16
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$257,400
58%
Improvement Value:$190,200
42%
Total Assessment$447,600

Sale
$192,000
DeedBook 2279, Page 224

Property Built

Built

Year Built: 1996