Property Sale
Sale
$0
Sussex, NJ 07461
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2013 | $4,590 | +0.8% |
| 2012 | $4,555 | +3.2% |
| 2011 | $4,414 | +3.7% |
| 2010 | $4,255 | +2.3% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.