1900 Verona Ave, Linden, NJ 07036
- GIS PIN
- 2009_366_23
- Tax Map Block
- 366
- Tax Map Lot
- 23
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1956
- Municipality
- Linden City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $64,600
- Improvement Assessed Value
- $102,000
- Total Assessed Value
- $166,600
Skip to content