Property Sale
SaleMulti
$264,000
From:
To:
Sq Ft1,804DeedBook 6051, Page 450Recorded4/7/2015
From:
To:
Year Built: 1953
Linden, NJ 07036
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,492 | +2.2% |
| 2024 | $10,262 | -1.0% |
| 2023 | $10,368 | +0.5% |
| 2022 | $10,313 | +0.3% |
From:
To:
Year Built: 1953
1601 Lenape Rd
Residential
652 Exeter Rd
Residential
2122 N Stiles St
Residential
1606 Westover Rd
Residential
620 Inwood Rd
Residential