812-14 St Marys Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_341_12
- Tax Map Block
- 341
- Tax Map Lot
- 12
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1921
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $40,400
- Improvement Assessed Value
- $29,600
- Total Assessed Value
- $70,000
Skip to content