525-29 E 6th St, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_612_9
- Tax Map Block
- 612
- Tax Map Lot
- 9
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1911
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $21,900
- Improvement Assessed Value
- $73,600
- Total Assessed Value
- $95,500
Skip to content