Property Sale
Sale
$151,000
DeedBook 3488, Page 534
Year Built: 1941
Rahway, NJ 07065
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,937 | +3.2% |
| 2024 | $10,593 | +3.2% |
| 2023 | $10,267 | +0.4% |
| 2022 | $10,228 | +1.3% |
Year Built: 1941
598 W Lake Ave
Residential
417 Madison Ave
Residential
710 Grove St
Residential
77 Russell Ave
Residential
305 Jefferson Ave
Residential