Property Sale
SaleMulti
$120,000
DeedBook 4373, Page 109
Year Built: 1926
Roselle Park, NJ 07204
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,505 | +2.5% |
| 2024 | $9,271 | +4.8% |
| 2023 | $8,845 | +0.7% |
| 2022 | $8,785 | -5.8% |
Year Built: 1926
315 Colfax Ave E
Residential
318 Clay Ave E
Residential
208 Grant Ave E
Residential
336 Sheridan Ave
Residential
200 Grant Ave E
Residential