515 Cicilia Place, Scotch Plains, NJ 07076

GIS PIN
2016_302_22
Tax Map Block
302
Tax Map Lot
22
Property Class
Residential
Year Built
1920
Municipality
Scotch Plains Twp
County
Union County, NJ
Land Assessed Value
$17,400
Improvement Assessed Value
$65,000
Total Assessed Value
$82,400
Skip to content